Дезинфектор 100мл для рук (Антисептик)

Дезинфектор 100мл для рук (Антисептик)

36.00 грн

Оптом и в Розницу,нет минимальной цены заказа!

Модель: AS-100
Наличие: Есть в наличии

OverView

ДезінфікаторУніверсальний готовий засіб для дезінфекцій шкіри рук, шкірних покривів, невеликих за площею поверхонь.Застереження - Лише для зовнішнього застосування. Не наносити на рани. Не допускати контакту зі слизовими оболонками, очима. При попаданні засобу в очі - промити їх водою. За необхідності звернутися до лікаря. Засіб легкозаймистий. Складники: спирт етловий 70%, вода питна підготовлена, борна кислота, гліцерин, пантенол, аромотизатор. Умови Зберігання: Засіб зберігають в упаковці виробника, окремо від ліків і недоступному для дітей місці при температурі від -40 С до + 35 С на безпечній відстані від нагрівальних приладів, відкритого вогню та прямих сонячних променів. Не являється лікарським засобом....

Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Описание продукта

Дезінфікатор

Універсальний готовий засіб для дезінфекцій шкіри рук, шкірних покривів, невеликих за площею поверхонь.

Застереження - Лише для зовнішнього застосування. Не наносити на рани. Не допускати контакту зі слизовими оболонками, очима. При попаданні засобу в очі - промити їх водою. За необхідності звернутися до лікаря. Засіб легкозаймистий. 

Складники: спирт етловий 70%, вода питна підготовлена, борна кислота, гліцерин, пантенол, аромотизатор.

Умови Зберігання: Засіб зберігають в упаковці виробника, окремо від ліків і недоступному для дітей місці при температурі від -40 С до + 35 С на безпечній відстані від нагрівальних приладів, відкритого вогню та прямих сонячних променів. Не являється лікарським засобом.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо